✓Versandkostenfrei ab 39 € (DE/LU), ab 59 € (AT)
✓Schneller Versand aus Luxemburg
✓14 Tage Widerrufsrecht
✓Originalware bekannter Marken

Coffee & Espresso

View all

DELTA 09 QHARACTER 40 Caps

DELTA 09 QHARACTER 40 Caps

€13,79 Unit price €62,68/kg

DELTA 15 MYTHIQ 40 Caps

DELTA 15 MYTHIQ 40 Caps

€13,79 Unit price €62,68/kg

DELTA 10 QUALIUS 40 Caps

DELTA 10 QUALIUS 40 Caps

€13,79 Unit price €62,68/kg

KÄFER Caffè Classic Gourmet whole beans 1000g

KÄFER Caffè Classic Gourmet whole beans 1000g

€16,39 Unit price €16,39/kg

DELTA 08 AQTIVUS 40 Caps

DELTA 08 AQTIVUS 40 Caps

€13,79 Unit price €62,68/kg

KÄFER Caffè Espresso Forte whole beans 1000g

KÄFER Caffè Espresso Forte whole beans 1000g

€16,39 Unit price €16,39/kg

KÄFER Caffè Crema Lungo whole beans 1000g

KÄFER Caffè Crema Lungo whole beans 1000g

€16,39 Unit price €16,39/kg

MÖVENPICK DER HIMMLISCHE 36 pods

MÖVENPICK DER HIMMLISCHE 36 pods

€6,29 Unit price €24,96/kg

Descalers & Filter Cartridges

View all

DELONGHI Cleaning Tabs DLSC552

DELONGHI Cleaning Tabs DLSC552

€7,19

JURA Cleaning tablets 25 tabs, blister pack

JURA Cleaning tablets 25 tabs, blister pack

€31,59

MELITTA CAFINA Quick descaler powder 10x50g

MELITTA CAFINA Quick descaler powder 10x50g

€10,99 Unit price €21,98/kg

DELONGHI Water hardness test

DELONGHI Water hardness test

€1,99

JURA Milk system cleaner Mini-Tabs refill tin 180g

JURA Milk system cleaner Mini-Tabs refill tin 180g

€17,09 Unit price €94,94/kg

PULY PLUS Cleaning Tablets for Automatic Coffee Machines 1.0g

PULY PLUS Cleaning Tablets for Automatic Coffee Machines 1.0g

€8,79

MELITTA ANTI CALC Liquid descaler 100ml

MELITTA ANTI CALC Liquid descaler 100ml

€2,49 Unit price €24,90/L

BRAUN BRSC013 Descaler 200ml

BRAUN BRSC013 Descaler 200ml

€4,99 Unit price €24,95/L

Kärcher & Cleaning Equipment

View all

KÄRCHER Bristle strip WRE 18-55 (pack of 3)

KÄRCHER Bristle strip WRE 18-55 (pack of 3)

€15,19

KÄRCHER Window nozzle Comfort for steam cleaners

KÄRCHER Window nozzle Comfort for steam cleaners

€16,79

KÄRCHER Wet and dry nozzle for vacuum & spray cleaning

KÄRCHER Wet and dry nozzle for vacuum & spray cleaning

€34,79

KÄRCHER 2.863-316.0 Car nozzle

KÄRCHER 2.863-316.0 Car nozzle

€12,09

KÄRCHER 2.644-031.0 T adapter

KÄRCHER 2.644-031.0 T adapter

€15,29

KÄRCHER Hose trolley HC 50 KIT

KÄRCHER Hose trolley HC 50 KIT

€38,29

KÄRCHER Premium universal hose coupling

KÄRCHER Premium universal hose coupling

€5,09

KÄRCHER Universal hose repairer

KÄRCHER Universal hose repairer

€3,49

HIKARI Aged Red Miso 300g

HIKARI Aged Red Miso 300g

€4,89 Unit price €16,30/kg

HIKARI Savoury White Miso 300g

HIKARI Savoury White Miso 300g

€4,29 Unit price €14,30/kg

CYPRESSA Hulled Original Tahini 300g

CYPRESSA Hulled Original Tahini 300g

€4,49 Unit price €14,97/kg

ARM & HAMMER Pure baking soda 454g

ARM & HAMMER Pure baking soda 454g

€1,99 Unit price €4,38/kg

NONGSHIM Instant Noodles Toomba 137g

NONGSHIM Instant Noodles Toomba 137g

€1,49 Unit price €10,88/kg

INDOMIE Instant noodles Shrimp 70g blister

INDOMIE Instant noodles Shrimp 70g blister

€0,49 Unit price €7,00/kg

ROYAL ORIENT Asian Mix Rice-Peanut Snack 200g

ROYAL ORIENT Asian Mix Rice-Peanut Snack 200g

€2,09 Unit price €10,45/kg

TRS Tandoori Masala 400g

TRS Tandoori Masala 400g

€5,79 Unit price €14,48/kg